Od 14 do 20 kwietnia w Wałczu odbywa się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie. W finałowym turnieju startują mistrzowie 16 województw. Wśród nich byli reprezentanci sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków: Oskar Dudziński i Jakub Bober. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego wywalczyli awans do olimpiady na Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego.

Łukowianie w Wałczu walczyli bardzo ambitnie ale nie udało się im awansować do ćwierćfinałów. Już w pierwszych walkach trafili na silnych przeciwników i zakończyli swój udział w turnieju zajmując ostatecznie miejsca od 9 do 16.

Dla Oskara i Jakuba był to pierwszy udział w zawodach tej rangi.

W 2021 roku obaj brali udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w boksie. Oskar wywalczył wówczas brązowy medal, a Jakub zajął miejsce 5-8. W ubiegłym roku Jakub zajął drugie miejsce w mistrzostwach okręgu i nie zakwalifikował się na olimpiadę, natomiast Oskar wygrał, zakwalifikował się do turnieju finałowego ale nie wystartował ze względu na kontuzję.

W dwunastoletniej historii sekcji pięściarskiej w łukowskich Orlętach podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zakwalifikowali się do turniejów finałowych OOM 10 razy zdobywając 6 brązowych medali. Po raz pierwszy w 2012 roku  na OOM w Krakowie wystartował Jakub Imanow (kat. 75 kg), który zajął wówczas miejsce 5-8. Natomiast pierwszy medal zdobyła Natalia Zarzycka (kat. 48 kg) , która wywalczyła go  w 2018 roku w Koninie.