Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który w styczniu ukradł ze sklepu smartfona. Sprawcę przestępstwa nagrały kamery sklepowe i kamery miejskiego monitoringu. Ktokolwiek rozpoznaję widniejącego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt z policją.

Do kradzieży smartfona doszło 12 stycznia w Łukowie, w sklepie przy Alei Kaczorowskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że będący w sklepie mężczyzna wyjął smartfon marki Samsung Galaxy z opakowania, które wyrzucił pomiędzy inne urządzenia. Później schował smartfona do kieszeni kurtki i po 5 minutach, ze skradzionym urządzeniem za prawie tysiąc złotych wyszedł ze sklepu.

Zachowanie mężczyzny nagrały sklepowe kamery, a także kamery miejskiego monitoringu. Nagrania trafiły do łukowskich policjantów. Poszukiwany przez policjantów mężczyzna ubrany był tego dnia w ciemne dżinsowe spodnie, czarną kurtkę i szarą czapkę z daszkiem.

  Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 47 814 72 43, ewentualnie z najbliższą jednostką policji. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.