Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali swój trzeci tegoroczny mecz. Tym razem na własnym boisku ulegli 1:2 Lewartowi Lubartów.

W pierwszej połowie spotkania Orlęta straciły tylko jednego gola. Niestety z boiska sędzia usunął dwóch łukowskich zawodników. Czerwone kartki za faule otrzymali Jakub Rybka i Rafała Jaworski.  Tak więc całą drugą połowę zespół Macieja Sygi grał w osłabieniu i wydawało się, że kolejne gole będą tylko kwestią czasu. Niespodziewanie to gospodarze strzelili wyrównującą bramkę. Niestety minutę później zwycięskiego gola zdobyli goście.

Spotkanie z Lewartem było ostatnim w rundzie zasadniczej. Teraz naszych piłkarzy czeka trudna walka o utrzymanie w IV lidze. Rywalami podopiecznych Macieja Sygi będą Błękitni Obsza, Kryształ Werbkowice, Iskra Piotrowice, Grom Różaniec i Sparta Rejowiec Fabryczny.