Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków wywalczyli w sumie pięć medali, podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w formule full contact. Zawody odbywały się w dniach 31 marca – 2 kwietnia w Stębarku, a  patronował im  Polski Związek Kickboxingu.

Złote medale zdobyli Dominika Kondracka, Oskar Dudziński i Konrad Zaniewicza. Srebrny krążek wywalczył Jakub Bober, brązowy – Bartosz Prusinowski.

Ponadto Oskar Dudziński został wybrany najlepszym zawodnikiem w kategorii juniorów młodszych. Oskar obronił tytułu zdobytego w ubiegłym roku. Medal zdobyty w Stębarku to w sumie jego piąte złoto zdobyte na Mistrzostwach Polski.

W klasyfikacji generalnej KSW Łuków zajął podczas zawodów trzecie miejsce na 57 startując klubów.