Zuchy z Hufca ZHP Łuków spotkały się w szkole w Starych Kobiałkach na biwaku, odbywającym się pod hasłem „Artystyczny Zakątek”.

Na „Artystycznym Zakątku” spotkały się dzieci ze Starych Kobiałek, Stoczka Łukowskiego, Adamowa, Woli Chomejowej i Łukowa. Biwakujące zuchy podczas apelu odwiedziła Wioletta Sokołowska – wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Starych Kobiałkach, gdzie odbywał się biwak.

Od 3 do 5 lutego zuchy poznawały różne techniki plastyczne. Powstały liczne rysunki, rzeźby z masy solnej, świece sojowe i odznaki w formie frędzli. Nie zabrakło także czasu na gry integracyjne i zabawy na śniegu.

Nad przebiegiem wyjazdu czuwała komenda: pwd. Nina Rosa – komendantka, pwd. Wioleta Kuczyńska – oboźna oraz pwd. Renata Niedziółka, Ewa Czub, Iwona Kołodziej, hm. Michał Mojski, pwd. Elżbieta Dadacz, hm. Anna Maksymowicz, pwd. Agnieszka Karpińska i pwd. Weronika Romańczyk. W „Artystycznym Zakątku” spotkały się dzieci ze Starych Kobiałek, Stoczka Łukowskiego, Adamowa, Woli Chomejowej i Łukowa. Biwakujące zuchy podczas apelu odwiedziła Wioletta Sokołowska – wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starych Kobiałkach.