Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 9 grudnia o godzinie 20.00. W programie m.in. obszerna relacja z charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej „Rozwiń Skrzydła – Przyjaciele dla Alicji” oraz szereg aktualności i wydarzeń, które miały miejsce w Łukowie.

W programie również Dni Kultury Żydowskiej oraz Dni Kultury Chrześcijańskiej, Senioralia w gminie Łuków, odnowione prezbiterium w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, wizyta byłego rzecznika praw dziecka w Łukowie oraz kulinarne warsztaty w Kole Gospodyń Wiejskich w Guzówce w gminie Stoczek Łukowski. Będzie też relacja z andrzejkowej zabawy w Chabrowym oraz z koncertu „Przyjaciele Łukowiaków dla Łukowian”. Zapraszamy również na wywiad z trenerem z IV-ligowych piłkarzy ŁKS Orlęta Łuków.

  Zapraszamy także do obejrzenia relacji z otwarcia przebudowanych powiatowych ulic oraz do wysłuchania komentarzy radnych miejskich po sesji „podatkowej”.

Natomiast w naszym stałym cyklu „Tacy Byliśmy jeszcze wczoraj” zapraszamy na archiwalne materiały sprzed 30 lat. Będziecie mogli obejrzeć Państwo koncert Johna Portera w Łukowskim Ośrodku Kultury oraz andrzejkową, harcerską zabawę z 1992 roku.

Powtórki programu przez cały weekend.