W najbliższą sobotę 10 grudnia odbędą się w Łukowie dwa charytatywne turnieje piłki nożnej. Pierwszy z nich organizuje ŁKS Orlęta Łuków, drugi – Stowarzyszenie Przyjazny Łuków.

   Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, który organizuje Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków, będzie odbywał się pod hasłem „Gramy dla Wojtka”. Podczas rozgrywek będą zbierane pieniądze dla  8-letniego Wojtka Jonczyka, który choruje na nowotwór. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 1. Zagrają drużyny z rocznika 2014. swój udział zapowiedziały ekipy „Orląt” i „AMPlusa” oraz z Międzyrzeca Podlaskiego, Siedlec i Białej Podlaskiej.

  O godzinie 10.00 w hali Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie rozpocznie się VI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej ,,Gramy dla Rodaków’’. Organizuje go Stowarzyszenie Przyjazny Łuków. Zebrane podczas turnieju artykuły spożywcze trafią w paczkach świątecznych do Polaków mieszkających na Ukrainie.

  Turniej ten wpisuje się w trwającą w Łukowie akcję „Polacy – Rodakom”, której inicjatorem jest senator Stanisław Gogacz.

  Charytatywne turnieje już w sobotę 10 grudnia.