Na portalu siepomaga.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla niepełnosprawnego syna zamordowanej w poprzednim tygodniu komornik sądowej z Łukowa. Przez trzy dni zebrano już ponad 80 tys. zł.

W opisie zbiórki możemy przeczytać:

„Niespodziewana tragedia spadła na naszą rodzinę. W piątek, 18 listopada, w brutalny sposób została zamordowana moja siostra Ewa Kochańska. Ewa osierociła dwóch synów: 25-letniego Macieja i 17-letniego Aleksandra.

Olek jest niepełnosprawny. Urodził się z małogłowiem. Nie mówi, zatrzymał się na rozwoju 3-letniego dziecka. Do końca życia wymaga opieki i troski. Jarek, mąż Ewy 3 lata temu przeszedł udar. Ma 1 stopień niepełnosprawności. Ewa dźwigała wszystko na swoich barkach, nigdy nie prosiła o pomoc. To była najsilniejsza kobieta, jaką znałam.

Największą troską Ewy zawsze była przyszłość synów, szczególnie Olka. Bała się, jak to będzie, jak jej już zabraknie lub nie będzie miała siły się nim zajmować.
Dzisiaj już jej nie ma z nami, a ja chciałabym, aby jej największa troska zniknęła.

Chciałabym, aby – już z góry – zobaczyła, że jej rodzina jest bezpieczna. Chciałabym, żeby już niczym nie musiała się przejmować.”