Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na własnym boisku 1:3 ze Stalą Poniatowa w meczu 15 kolejki hummel IV ligi.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Już w 10 minucie meczu objęli prowadzenie, które utrzymali do przerwy. W 54 minucie stan spotkania wyrównał Adrian Siemieniuk. Goście jednak odpowiedzieli bramkami w 67 i 70 minucie i zawody zakończyły się wynikiem 1:3 dla Stali Poniatowa.

Po tym meczu podopieczni Macieja Sygi zajmują 9, przedostatnie miejsce w hummel IV lidze grupa lubelska I. Do końca rundy rewanżowej pozostały trzy spotkania, które zostaną rozegrane wiosną przyszłego roku.

Po tych meczach Orlęta czeka walka o utrzymanie w IV lidze. Zespoły z miejsc 6-10 z grup lubelska I oraz lubelska II utworzą grupę spadkową. Z rywalizacji w tej grupie wyłonione zostaną zespoły, które spadną do klasy okręgowej. Z miejsc 1-5 z obu grup będą walczyć o awans do III ligi.