Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na wyjeździe z Górnikiem II Łęczna 1:5 w meczu 10. kolejki hummel IV ligi.

Przed tym meczem tabela wskazywała, że może to być wyrównany mecz drużyn walczących o utrzymanie. Orlęta zajmowały ósme miejsce z 7 pkt. na koncie, rezerwy Górnika były lokatę niżej o jeden punkt mniej od Orląt.

Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli piłkarze z Łukowa. W 22 minucie Orlęta wyszły na prowadzenie, jednak były to „miłe złego początki”. Gospodarze jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie bramki zdobywali tylko piłkarze z Łęcznej i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:1.

Po tym meczu podopieczni Macieja Sygi spadli na przedostatnie, dziewiąte, miejsce w tabeli hummel IV ligi.

Najbliższe spotkanie Orlęta rozegrają 22 października na własnym boisku z Opolaninem Opole Lubelskie, który zajmuje ósme miejsce w tabeli i ma dwa punkty przewagi nad Orlętami.