Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Jerzego Stępniewskiego. 27-latek, rano 22 września 2022 roku wyszedł z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach i do chwili obecnej nie powrócił do placówki, jak również nie nawiązał kontaktu z jej personelem. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

JERZY STĘPNIEWSKI

lat 27

zamieszkały ostatnio w Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach.

Z ustaleń policji wynika, że 27-latek 22 września wyszedł rano z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach i do chwili obecnej nie powrócił do placówki, jak również nie nawiązał kontaktu z jej personelem. Najprawdopodobniej poszukiwany mógł pojechać pociągiem w okolice Parczewa, jednak tam nie dotarł.

W chwili zaginięcia poszukiwany przez policjantów 27-latek ubrany był w czarną letnią kurtkę, jasno-niebieskie spodnie, w czarne sportowe buty, na głowie miał czarną czapkę z daszkiem.

Poszukiwany 27-latek jest szczupłej budowy ciała, ma 170 centymetrów wzrostu, ma krótkie blond włosy i odstające uszy.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

aspirant sztabowy Marcin Józwik