Zawodnicy m.in. z Międzyrzeca Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego, Siedlec, a nawet z Bydgoszczy przyjechali w weekend do Krynki w gminie Łuków, aby wziąć udział w turnieju szachowym. Były to ostatnie zawody tego lata, organizowane przez Klub Szachowy „Hetman” Krynka.

W kategorii OPEN najlepszy okazał się prezes KSz Hetman Krynka Konrad Szczygieł, który wyprzedził reprezentantów Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego – Artema Suprunova i Jakuba Prokopiuka. Wśród kobiet najlepiej spisała się Natalia Pawluczyk reprezentująca MUKS „Gambit” Międzyrzec Podlaski.

W kategorii juniorów do lat 16 na podium stanęli Jakub Prokopiuk z KS „Gwiazda” Bydgoszcz, Michał Skolimowski reprezentujący KSz „Skoczek” Siedlce i Aleksander Nakaziuk z MUKS „Gambit” Międzyrzec Podlaski.

W turnieju dzieci do lat 12 najlepiej wypadł reprezentant gospodarzy Dawid Wyrębek, drugie miejsce zajął Adrian Panasiuk z miejscowości Sarnaki, a trzeci był Sebastian Szczygieł z Gręzówki.

W kategorii szachistów w wieku do 7 lat zwyciężył Tymon Jastrzębski reprezentujący KSz „Hetman” Krynka, przed Dawidem Głowalą z Gocławia i kolejnym szachistą z Krynki Błażejem Jastrzębskim.

Nagrody, ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wręczał m.in. zastępca wójta gminy Łuków Wojciech Szczygieł.