Orlęta Łuków przegrały na wyjeździe ze Stalą Poniatowa 0:7 w meczu 6. kolejki hummel IV ligi.

Od samego początku przewagę mieli gospodarze. Już do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie piłkarze Stali tylko powiększali zdobycz bramkową. Mecz zakończył się pogromem Orląt 7:0.

Podopieczni Macieja Sygi zajmują 8. miejsce w tabeli. W sześciu dotychczasowych meczach zdobyli 6 punktów.

W najbliższych meczach również będzie trudno o punkty. 24 września na własnym boisku Orlęta zagrają z Świdniczanką Świdnik. Drużyna ta jest liderem tabeli. Do tej pory wygrali wszystkie mecze i nawet nie stracili bramki. Po tym spotkaniu ponownie do Łukowa przyjedzie jeden z faworytów IV ligi. 1 października Orlęta podejmą Huragan Międzyrzec Podlaski, wicelidera IV ligi. Na koniec pierwszej rundy łukowska drużyna grać będzie 8 października na wyjeździe z Lewartem Lubartów, czwartą drużyną w tabeli.

Rundę rewanżową Orlęta Łuków rozpoczną 15 października wyjazdowym meczem z Górnikiem II Łęczna.