W miniony weekend na kortach firmy Elbud odbył się trzeci Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Kaufland Cup. Do Łukowa przyjechało około 40 tenisistów z całej Polski. Zawody jak co roku zgromadziły czołówkę polskich tenisistów amatorów, wśród których byli mistrzowie  Polski, jak i liderzy aktualnych rankingów.

Tradycyjnie bardzo dobrze w zawodach spisali się łukowscy tenisiści. W najstarszej kategorii wśród mężczyzn po wygraniu trzech spotkań do finału dotarł Artur Gałach, w którym uległ faworytowi Arkadiuszowi Wojtale z Radomska 6:2 6:3.

Wiktoria Warowna zarówno w singlu, jak i grze podwójnej mieszanej wraz z Robertem Jaraszkiem zajęła trzecie miejsce.

W grze podwójnej łukowianin Jacek Adamkiewicz ze swoim partnerem z Siedlec Pawłem Mielcarzem również uplasowali się na trzecim miejscu.

W innych kategoriach singlowych triumfowali Leszek Wrzesień z Warszawy, Karol Kusio z Radomia i Zuzanna Drela z Pionek