Drugi zespół Motoru Lublin okazał się lepszy od Orląt Łuków. Nasi piłkarze na własnym stadionie ulegli lublinianom 1:3.

Do przerwy podopieczni Macieja Sygi spisywali się bardzo dobrze. W 25 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył strzałem zza pola karnego Adrian Siemieniuk. Orlęta utrzymały prowadzenie do końca pierwszej połowy. Niestety druga połowa była już zdominowana przez Motor. Pomiędzy 63 a 69 minutą lublinianie strzelili trzy gole i mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1.

Po tej porażce Orlęta spadły na 8 miejsce w tabeli hummel IV ligi pierwszej grupy lubelskiej. Następny mecz nasi piłkarze rozegrają 10 września. Na stadionie przy ul. Warszawskiej w Łukowie zagrają z Powiślakiem Końskowola.