Dziś, 31 sierpnia kończy się wakacyjny sezon na pływalni „Delfin” i nad zalewem Zimna Woda. Mieszkańcy Łukowa i okolic chętnie korzystali z tych miejsc. Letnie baseny  odwiedziło w wakacje blisko 40 tysięcy osób.

  Jak co roku podczas wakacji Ośródek Sportu i Rekreacji w Łukowie zadbał o to, aby nie brakowało okazji do aktywnego spędzania czasu. Na letniej pływalni „Delin” można było nie tylko korzystać z wodnych atrakcji, ale również brać udział w zajęciach sportowych oraz doskonalić umiejętności pływania. Nie brakowało też chętnych do udziału w turniejach siatkówki plażowej, koszyków, piłki nożnej
i tenisa ziemnego. Odbywały się też zajęcia w ramach programu „Trener Osiedlowy”.

  Równie dużym powodzeniem co letnie baseny cieszył się zalew Zimna Woda. Sprzęt wodny, czyli rowery i kajaki, wypożyczyło ponad dwa tysiące osób, a z wyciągu do nart wodnych, który niestety był czynny tylko przez miesiąc (w sierpniu został zamknięty z powodu niskiego stanu wody) skorzystało blisko pół tysiąca osób.

  Wakacyjny sezon na basenach i zalewie kończy się 31 sierpnia. Tymczasem OSiR już zaczął przygotowania do otwarcia krytej pływalni „Delfinek”. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to basen zostanie otwarty 10 września.