Zawodnicy KSW Łuków w sierpniu uczestniczyli w obozie sportowym Fightcamp zorganizowanym w Chorwacji przez Polski Związek Kickboxingu.

  Uczestniczyło w nim blisko 100 zawodników z calej Polski, w tym 17 reprezentantów KSW Łuków. Treningi prowadzili trenerzy Kadry Narodowej  Tomasz Mamulski (seniorzy i juniorzy) oraz Zenon Pawlikowski (kadeci). Wspierali ich trenerzy klubowi Agnieszka Horbatiuk (Jurajska Akademia Sportu) i Marcin Nasiadko (Center Warszawa). Całość koordynował prezes PZKB, sześciokrotny mistrz świata Piotr Siegoczyński.

  Obóz w Chorwacji był jednym z etapów przygotowań do wrześniowych  Mistrzostw Świata, które odbędą się w Lido di Jesolo we Włoszech.

  W obozie z KSW Łuków uczestniczyli: trener Zenon Pawlikowski, zawodnicy od seniorów do kadetów: Marta Pawlikowska, Mikolaj Wereszczynski, Dominika Kondracka, Oskar Dudziński, Kacper Wryk, Kacper Łoniewski, Julia Radomyska Wiktoria Jezierska, Julia Kondracka, Mikolaj Prusinowski, Bartosz Daniluk, Aleksander Maciak, Maciej Oponowicz, Maksymilian Kondracki,  Michał Kruczek,  Jakub Oponowicz i Borys Kaczorowski