Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Kacpra Kwiatkowskiego. 15-latek 20 lipca 2022 roku wyszedł rano z mieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zatroskana mama nastolatka o pomoc w odnalezieniu syna poprosiła policjantów. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

KACPER KWIATKOWSKI lat 15

zam. Siedliska gm. Wojcieszków

Z ustaleń policji wynika, że 15-latek 20 lipca wyszedł rano z domu i pojechał do pobliskiej miejscowości, gdzie pracował przy zbiorze owoców. Jednak po pracy nie powrócił do mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zatroskana mama nastolatka o pomoc w odnalezieniu syna poprosiła policjantów.

W chwili zaginięcia poszukiwany przez policjantów chłopiec ubrany był w jasną, beżową bluzę z kapturem, czarno-szare dresowe spodnie, czarne obuwie sportowe z czerwonym napisem PUMA. 15-latek miał ze sobą plecak i poruszał się rowerem koloru beżowego z zamocowanym z przodu koszykiem.

Poszukiwany 15-latek jest szczupłej budowy ciała, ma 178 centymetrów wzrostu, ma krótkie, ciemno-blond włosy i piwne oczy.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.