Marta Pawlikowska, zawodniczka KSW Łuków, 3 lipca zdała egzamin na czarny pas uzyskując stopień mistrzowski I DAN. Egzamin zorganizowany został w Warszawie przez Polski Związek Kickboxingu, a w skład komisji egzaminacyjnej weszli: Andrzej Palacz- VIII DAN, Tomasz Mamulski- V DAN i Radosław Laskowski V DAN.

Marta trenuje kickboxing od 14 lat. Ma bogate doświadczenie zawodnicze, poparte wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Jest wicemistrzynią świata oraz mistrzynią Europy w formule full contact. W latach 2013-2019 zasilała Kadrę Narodową Polskiego Związku Kickboxingu, w tym roku po raz pierwszy dostała powołanie do seniorskiej Kadry Narodowej. Pomimo, że aktualnie jest studentką Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, dalej intensywnie trenuje i bierze udział w zawodach. Na początku maja zdobyła dwa złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Marta stale podnosi swoje kwalifikacje. W ubiegłym roku wzięła udział w kursie instruktorskim , a w ostatni weekend  zdała egzamin na stopień mistrzowski w kickboxingu. Zdając egzamin na czarny pas Marta dołączyła do nielicznego grona łukowian posiadających stopnie mistrzowskie w kickboxingu (dyscyplinie uprawianej w naszym mieście od ponad 30 lat) tj.
III DAN Artur Wierzchowski i  Zenon Pawlikowski
II DAN Krzysztof Pucyk,
I DAN Jacek Mojski i Marta Pawlikowska