Od soboty 25 czerwca na ulice Łukowa ponownie wyjadą autobusy komunikacji miejskiej, które kursować będą nad zalew Zimna Woda. Przebieg linii Ł1 został zmodyfikowany względem roku ubiegłego. Autobusy będą jeździć teraz nad zalew ulicą Piłsudskiego, a nie jak w ubiegłym roku ulicami Międzyrzecką i 11 Listopada.

  Autobusy nad zalew będą kursować siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku pierwszy kurs linii Ł1 będzie odjeżdżał z ulicy Wereszczakówny o godzinie 8.35. W soboty o godzinie 8.30, a w niedziele o godzinie 9.30. Następnie autobusy pojadą ulicami: Kiernickich, 700-lecia, Partyzantów, Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Al. Kościuszki, Konarskiego, Jana Pawła II, Popiełuszki, Al. Wojska Polskiego, Wiatraki, Zimna Woda i Turystyczna.

  Powyższa trasa jest nieco inna niż w ubiegłym roku, gdyż autobusy kursujące nad zalew będą przemieszczały się przez centrum miasta przez ul. Piłsudskiego, a nie ulicami Międzyrzecką i 11 Listopada. Przejazd podobnie jak w ubiegłym roku ma trwać około pół godziny, a ostatni odjazd z zalewu Zimna Woda zaplanowano na godz. 21.00 (od poniedziałku do piątku), a w weekendy o 22.00.

  Ponadto od poniedziałku do piątku kursują autobusy na odcinku Wereszczakówny – Dworzec PKP oraz  Łapiguz – Farfak.