Marta Pawlikowska i Oskar Dudziński zostali powołani do Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w kategorii seniorów i juniorów. Na co dzień reprezentują KSW Łuków, a ich trenerem klubowym jest Zenon Pawlikowski.

  Marta uzyskała nominację do kadry seniorów w formule light contact. Jej kadrowymi trenerami są Leszek Jobs i Henryk Piwowar. Oskar został powołany do kadry juniorów w formule full contact, której trenerem jest Włodzimierz Trzeciak. Marta i Oskar to wielokrotni mistrzowie kraju. Marta ma też na swoim koncie tytuł mistrzyni Europy oraz srebrny i dwa brązowe medale mistrzostw globu. Dla seniorów głównym startem  w tym roku będą Mistrzostwa Europy, które odbędą się w listopadzie w Turcji (Antalya). Natomiast juniorzy pod koniec września będą walczyć na Mistrzostwach Świata we włoskim Lido di Jesolo.

  Czy łukowianie wystąpią w tych zawodach? Jeszcze nie wiadomo. Zadecydują o tym trenerzy po zgrupowaniach, konsultacjach i zawodach kontrolnych planowanych w ramach przygotowań do mistrzostw.