Piłkarze  ŁKS Orlęta Łuków zremisowali na własnym boisku 4:4 z Kłosem Chełm w meczu 11. kolejki grupy spadkowej hummel IV ligi.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. W 26 minucie na prowadzenie wyszli goście.

Po przerwie wciąż lepsi byli piłkarze Kłosa. W 50 minucie podwyższyli prowadzenie na 0:2. Już dwie minuty później wykorzystali oni rzut karny i było 0:3. W 70 minucie pierwszą bramkę dla Orląt zdobył A. Kaliński. Goście szybko, bo 5 minut poźniej, odpowiedzieli golem na 1:4. W 80. minucie było 2:4 po strzale J. Rybki. W kolejnej akcji Orlęta zdobyły bramkę kontaktową na 3:4. W 89 minucie padła ostatnia bramka tego spotkania do strzale D. Goławskiego.

Było to ostatnie spotkanie podopiecznych Dariusza Solnicy i Macieja Sygi przed własną publicznością. Ostatni mecz hummel IV ligi sezonu 2021/2022 Orlęta rozegrają 18 czerwca na wyjeździe z Gryfem Gmina Zamość.

Piłkarze łukowskiej drużyny zapewnili już sobie utrzymanie w IV lidze.