Od 26 do 29 maja w Zawierciu odbywała się najliczniejsza krajowa impreza w historii Polskiego Związku Kickboxingu – Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Kadetów.  Wystartowało w niej niemal 1000 zawodników i zawodniczek. Wśród nich byli reprezentanci KSW Łuków, którzy zdobyli 9 medali.

  W rywalizacji seniorów w formule pointfighting oraz w formule light contact dwa brązowe medale wywalczyła Marta Pawlikowska. W konfrontacji juniorów w formule light contact oraz w formule kick light dwa brązowe medale zdobyła Dominika Kondracka. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego bardzo dobrze spisali się również w młodszych kategoriach wiekowych. W formule kick light brązowy medal zdobyła kadetka starsza Julia Radomyska. W kadetach młodszych srebrny medal wywalczył Maciej Oponowicz, a brązowe krążki przypadły w udziale Aleksandrowi Maciakowi, Bartoszowi Danilukowi i Mikołajowi Prusinowskiemu. Bez medali ale z cennym doświadczeniem wrócili z zawodów Bartosz Prusinowski, Kacper Wryk, Maksymilian Kondracki, Kamil Wojtaś.

  Udział łukowskich zawodników w tegorocznych Mistrzostwach Polski w Zawierciu realizowany był w ramach realizacji zadania publicznego i wspierany w tym zakresie przez Burmistrza Miasta Łuków. Podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu wyjazdu na zawody należą się rodzicom sportowców, a szczególnie Panom Rafałowi Kondrackiemu i Krzysztofowi Maciakowi.