Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków pokonali na własnym boisku Gryf Gmina Zamość 1:0 w ramach meczu 6. kolejki grupy spadkowej hummel IV ligi. Rywale łukowskiej drużyny są liderem grupy spadkowej.

Mecz lepiej rozpoczęli podopieczni Dariusza Solnicy i Macieja Sygi. Już w 5 minucie Orlęta objęły prowadzenie po strzale Sebastiana Sowisza. Po tym inicjatywę przejęli goście, jednak mimo kilku dobrych akcji, nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej części spotkania dużo pracy miał arbiter spotkania. Dwie żółte kartki otrzymali piłkarze Orląt, natomiast drużynie gości sędzia pokazał 6 żółtych i 2 czerwone kartki. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem łukowian. Był to trzeci mecz z rzędu, w którym Orlęta zdobyły komplet punktów.

Po tym meczu Orlęta Łuków zajmują drugie miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie łukowska drużyna rozegra 22 maja na wyjeździe z Bratem Siennica Nadolna, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.