Łukowska policja poszukuje mężczyzny, który ukradł ze sklepu baterie łazienkowe. Sprawca ukrył artykuły w swojej kurtce i nie płacąc za nie uciekł ze sklepu. Publikując jego wizerunek zarejestrowany przez kamery monitoringu, policja prosi osoby, które go rozpoznają o kontakt.

  Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży baterii umywalkowej i baterii wannowej, do jakich doszło w jednym ze sklepów w Łukowie. Ze zgłoszenia wynika, że w marcu pracownicy marketu zauważyli w swojej placówce dziwnie zachowującego się mężczyznę, który po krótkim pobycie między regałami z akcesoriami budowlanymi bardzo szybko wybiegł ze sklepu. Okazało się, że mężczyzna zdążył ukraść baterię umywalkową. Ten sam mężczyzna następnego dnia ukradł ze sklepu tym razem baterię wannową. Sprawca kradnąc ten artykuł schował go w swojej kurtce, a później unikając kontaktu z personelem sklepu, nie zapłacił za niego i bardzo szybko wybiegał z marketu.

  O kradzieży powiadomiono mundurowych, którzy wykorzystując monitoring  „zabezpieczyli” wizerunek mężczyzny, który ukradł baterie łazienkowe. Publikując jego wizerunek policja zwraca się z prośbą do osób, które go rozpoznają o kontakt osobisty lub telefoniczny: 814 72 27 oraz 814 72 18 z policjantem prowadzącym postępowanie lub z najbliższą jednostką. Policja zapewnia anonimowość.