Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków pokonali na wyjeździe 4:2 Hetmana Zamość w meczu grupy spadkowej hummel IV ligi.

Prowadzenie w tym spotkaniu objęli gospodarze już w 2 minucie. W 23 minucie wyrównał Daniel Korol. W 27 minucie na prowadzenie ponownie wyszli piłkarze z Zamościa. W 35 minucie stan gry wyrównał Radosław Szustek po strzale z rzutu karnego. Ten sam zawodnik dał prowadzenie Orlętom w 37 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3

Po przerwie gra była wyrównana. Najlepszą okazję do wyrównania piłkarze Hetmana mieli w 85 minucie, ale zawodnik gospodarzy nie wykorzystał rzutu karnego. W kolejnej akcji meczu Adrian Siemienuk podwyższył wynik na 2:4 i tym samym ustalił wynik spotkania.

Po tym meczu podopieczni Dariusza Solnicy i Macieja Sygi zajmują 4 miejsce w tabeli grupy spadkowej IV ligi. Kolejne spotkanie Orlęta rozegrają 3 maja na wyjeździe z Huczwą Tyszowce, która ma jeden punkt przewagi nad łukowską drużyną.