Zapraszamy Państwa na Wielkanocną emisję, która nadamy w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 10:30. Program będzie emitowany przez całą Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocy.

  Mamy nadzieję, że ten świąteczny czas spędzicie Państwo również z nami. Przygotowaliśmy program, w którym nie zabraknie świątecznych akcentów. Zapraszamy do obejrzenia m.in. relacji z jarmarku wielkanocnego na Placu Solidarności i Wolności, warsztatów wielkanocnych, Drogi Krzyżowej, która przeszła ulicami miasta oraz wielu innych świątecznych wydarzeń. 

  Podczas programu obejrzycie Państwo także: koncert pasyjny w łukowskiej Kolegiacie, wystawę Pauliny Smyk – Kaczor, akcję krwiodawstwa w ZS nr 3, program Aktywny Samorząd realizowany w PCPR, rozstrzygnięcie głosowania na inwestycję z budżetu obywatelskiego, budowę oczyszczalni ścieków w gminie Łuków oraz operację czysta rzeka.

  Zaprezentujemy też Państwu gwiazdy, jakie zaśpiewają na zbliżających się Dniach Łukowa. Podsumujemy niezbyt udany sezon IV-ligowych piłkarzy Orląt Łuków, pokażemy jak działa pracownia rezonansu magnetycznego oraz powiemy o nowym bonie żłobkowym.

  Zapraszamy też na obszerny wywiad z burmistrzem Łukowa. Przedstawimy także ofertę edukacyjną wszystkich szkół średnich powiatu łukowskiego.

  Zapraszamy również na kolejny odcinek cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”, gdzie pokażemy materiały sprzed 30 lat, w tym m.in. otwarcie Galerii PROwizorium w ŁOK. Z naszego archiwum wydobyliśmy także wielkanocne programy wyemitowane w Master TV 20 lat temu. 

  Życząc Państwu Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zapraszamy na emisję.