Pierwszego dnia wakacji nad zalewem Zimna Woda odbędzie się Diversity Festival 2022. Na scenie wystąpią m.in. KABE, ReTo, DJ KUBA & NEITAN, ALLEN WATTS i DUSS. Bilety w cenie 79 zł można już nabywać na stronie www.diversityfestival.pl

  Festiwal Muzyki Różnej odbędzie się 25 czerwca. Otworzy go raper Kabe, artysta, w którego utworach można usłyszeć wpływ zachodniej i rodzimej sceny. Część utworów nagrywa w języku francuskim.

  Gwiazdą festiwalu będzie ReTo, polski raper, którego trzy albumy osiągnęły miano platynowych płyt. Jego wszystkie utwory odtworzono ponad 500 mln razy w serwisie YouTube. Jego niedawno wydany utwór ,,BMW” był przez długi czas nr.1 na karcie najpopularniejszych polskich utworów.

  Pierwszym zagranicznym artystą, który wystąpi na Diversity Festival będzie Allen Watts, holenderski dj i producent muzyki Trance.

  Na scenie pojawi się też DJ Kuba&Neitan, jeden z najpopularniejszych duetów producenckich w Polsce. Ich numer ,,Feel The Vibe” zyskał pierwsze miejsce w zestawieniu Future House Music w 2020r. Duet zajął 3 miejsce w rakingu Polish Djs Charts za rok 2021.

  Zagra również DUSS, legenda polskiej sceny techno. Na scenie nieprzerwanie od niemalże 40lat!