11 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbył się Finał Powiatu Łukowskiego w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. Organizatorem zawodów był PSZS w Łukowie. W turnieju wystartowały trzy zespoły: SP Zalesie, SP 1 Łuków i SP Stanin. Mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”.

SP Zalesie –   SP 1 Łuków (3:16) 5:39

SP 1 Łuków – SP Stanin (15:2) 25:4

SP Stanin – SP Zalesie (12:4) 25:7

Kolejność końcowa:

SP 1 Łuków –  op. Ewa Mrozowska

SP Stanin – op. Bożena Skwarek

SP Zalesie – op. Grzegorz Rychta      Powiatowe Igrzyska w mini piłce ręcznej dziewcząt  wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie. Drużyny, które zajęły miejsce I-III  otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w Łukowie.

PSZS w Łukowie 10 marca był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Mini Siatkówce Dziewcząt w kategorii klas V-VI szkół podstawowych.

W turnieju rywalizowały cztery drużyny: SP 4 Łuków, SP Aleksandrów, SP Stoczek Łukowski i SP Serokomla.

III miejsce –  SP Stoczek Łukowski op. Damian Czub

IV miejsce – SP Serokomla op. Rafał Jastrzębski   Powiatowe Igrzyska w mini siatkówce dziewcząt  wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Strzyżewie. Drużyny, które zajęły miejsce I-III  otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.. Szkoła Podstawowa w Strzyżewie będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

PSZS w Łukowie 10 marca był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w kategorii klas V-VI szkół podstawowych. W turnieju wystartowały: SP 1 Łuków, SP Stanin, SP Świdry i SP Aleksandrów.

III miejsce –  SP Stanin op. Bożena Skwarek

IV miejsce – SP Aleksandrów op. Marek Zabłocki   Powiatowe Igrzyska w mini piłce ręcznej chłopców wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie. Drużyny, które zajęły miejsce I-III  otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w Łukowie.