Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy 4 lutego o 20.00. Dziś głównym punktem naszego programu będzie relacja z 30. Finału WOŚP. Pokażemy co tego dnia, pomimo nie najlepszej pogody, działo się w Łukowie. Mamy też dla Państwa archiwalny materiał z pierwszego łukowskiego finału WOŚP, który odbywał się w 1993 roku w ŁOK. 

  W dzisiejszym programie w cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” pokażemy jak bawiono się w Łukowie w czasie karnawału 30 i 20 lat temu. Będzie unikalny materiał z balu przedszkolaków oraz  studniówek w łukowskich szkołach średnich. Hitem będzie materiał z przemarszu ulicami naszego miasta kolędników, który odbył się w styczniu 1993 roku.

  W programie również obchody 159. rocznicy wybuchu powstania styczniowego, finał akcji Polacy Rodakom, promocja książki Jana Rzewuskiego o pierwszej łukowskiej parafii, karnawałowy bal przebierańców dla dzieci w centrum Chabrowy w Zalesiu oraz najświeższe informacje o Łukowskim Budżecie Obywatelskim.

  Powtórki programu przez cały weekend.