Stowarzyszenie Przyjazny Łuków, radny Bartłomiej Bryk i samorząd powiatu łukowskiego organizują kolejną edycję Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Odbędzie się ona w niedzielę 6 marca w parku miejskim w Łukowie. Zapisy właśnie się rozpoczęły i potrwają do wyczerpania limitu miejsc.

  Bieg Tropem Wilczym upamiętnia żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Uczestnicy wydarzenia w pierwszej kolejności pokonają dystans 1500 m. To dystans honorowy, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni bez względu na wiek i stan kondycji fizycznej. Będzie się też drugi konkursowy bieg wilka – na dystansie 4500 m.

  Zapisy do udziału w biegach przyjmowane są pod numerem telefonu 511 045 076. Udział w zawodach jest bezpłatny.

  Obowiązuje limit miejsc, a rejestracja zawodniczek i zawodników prowadzona będzie do momentu ich wyczerpania. Pakiety startowe (numer startowy, koszulka pamiątkowa biegu, maseczka oraz gadżety od sponsorów) będą do odbioru w biurze zawodów, które otwarte będzie w dniu biegu od godziny 10:00 przy amfiteatrze w parku miejskim. Ponadto organizatorzy zapewniają ciepły posiłek dla każdego uczestnika.