Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy 21 stycznia o godzinie 20.00.  Dziś w programie m.in. Orszak Trzech Króli, koncerty kolęd w wykonaniu Kasi Cerekwickiej, Eleni
i łukowskich lokalnych artystów. Głównym punktem programu będzie retrospekcja finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z archiwum Master TV, które odbyły się w latach 1993 – 2021.

  Zapraszamy także na wywiad z prezesem PEC o budowie nowej elektrociepłowni w Łukowie, z dyrektorem OSIR-u o podwyżce cen biletów na basen, nowym naczelnikiem urzędu skarbowego o Polskim Ładzie, prezesem PUIKU o podwyżce cen za wodę i ścieki oraz z prezesem Tomaszem Madoniem o aktualnej sytuacji w PKS.

  Powtórki programu przez cały weekend.

  Pokażemy także morsów nad łukowskim zalewem, turniej najmłodszych piłkarzy Orląt oraz skutki wichury, jaka przeszła nad powiatem łukowskim.

  W związku z jubileuszowym, 30. Finałem WOŚP zapraszamy Państwa na swoistą retrospekcję łukowskich finałów z archiwum Master TV. Pierwszym, jaki odbył się w naszym mieście, był koncert w ŁOK w 1993 roku.

   Powtórki programu przez cały weekend.