20 i 21 listopad w Puławach odbył się XVII Turniej o Puchar Ziemi Puławskiej w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystąpiło 96 zawodniczek i zawodników z województwa lubelskiego, w tym reprezentanci Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Oliwia Markiewicz, kat. 45 kg, Julia Linkiewicz, kat. 64 kg, Piotr Zachoszcz, kat. 55 kg i Błażej Borkowski, kat. 61 kg. Brązowy medal w kat. do 55 kg wywalczyła Patrycja Domańska. Łukasz Ławecki,  nie zaliczając żadnej próby w rwaniu do ciężaru 135 kg, nie został sklasyfikowany.

Julia Linkiewicz wśród młodziczek i Błażej Borkowski wśród młodzików wygrali klasyfikację na najlepszego juniora do lat 15.

Były to przedostatnie zawody w tym roku. Sztangiści z Łukowa wystąpią jeszcze w Memoriale Stefana Polaczuka w Terespolu. Już można stwierdzić, że ten sezon był dla łukowian niezwykle udany. W mistrzostwach Polski wywalczyli 4 indywidualne medale (Łukasz Ławecki, Łukasz Boncik, Andżelika Młynarczyk i Julia Linkiewicz), a Andżelika zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Europy. Trzeba dodać, że w sporcie olimpijskim, gdzie konkurencja jest dużo wyższa, jest to nie lada osiągnięcie.

We współzawodnictwie dzieci i młodzieży Olimpijczyk Łuków wywalczył 30 punktów, co z podziałem na sporty w naszym powiecie, daje to drugie miejsce za zapasami.