Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy 29 października o godzinie 20.00. Dziś zapraszamy m.in. na relację z wizyty wicemarszałka województwa lubelskiego Michała Mulawy w powiecie łukowskim, bicia rekordu w czytaniu na przerwie w łukowskich „Alejach”, poświęcenia odnowionego nagrobka Bronisława Chącińskiego, otwarcia Centrum Konferencyjno – Bankietowego Chabrowy w Zalesiu oraz wernisażu w Parisel Palace w Klimkach.

  Zapraszamy również państwa do wysłuchania dyskusji jaka odbyła się na posiedzeniu Społecznej Rady Sportu. Dotyczyła ona propozycji budowy w Łukowie krytego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią lub hali widowiskowo – sportowej. Zapraszamy też na rozmowę z Piotrem Polkiem i Piotrem Szwedesem o spektaklu „Pół na pół”.

  W naszym programie także konferencja prasowa i komentarze samorządowców na temat Polskiego Ładu.

  Dziś w naszym programie będziecie mogli Państwo obejrzeć również archiwalny materiał sprzed 20 lat. W ramach cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” przypomnimy m.in. kampanię wyborczą do parlamentu z 2001 roku, festyn witaj lato za rok, wizytę ministra Ryszarda Kalisza w Łukowie, budowę hali przy SP nr 1 oraz mecz Orlęta Łuków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

  Ponadto w programie szereg aktualności i wydarzeń sportowych. Powtórki programu przez cały weekend 29 października – 1 listopada.