Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w Karwowie. Ze wstępnych czynności wynika, że kierujący samochodem Marki Suzuki Swift 21-latek zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betony przepust. Niestety kierujący autem młody mężczyzna doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

W nocy z piątku na sobotę 8/9 października dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Karwowie. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku uczestniczył samochód osobowy. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że pojazdem uczestniczącym w zdarzeniu był samochód marki Suzuki Swift, którym kierował 21-latek z gminy Zbuczyn.

Ze wstępnych czynności wykonanych na miejscu wypadku wynika, że kierujący osobówką młodzieniec zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Następnie kierowane przez niego auto „dachowało”. Niestety w wyniku wypadku kierujący suzuki 21-latek doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury  ustalają szczegóły i dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.