W Małaszewiczach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików połączone z X Turniejem Wójta Gminy Terespol w podnoszeniu ciężarów. Bardzo dobrze spisali się wychowankowie Olimpijczyka Łuków, którzy wywalczyli aż 6 medali, w tym trzy złote.
  Andżelika Młynarczyk zwyciężyła w kategorii wagowej do 55 kg oraz została najlepszą zawodniczką zawodów. Julia Linkiewicz z wynikiem 129 kg w dwuboju zwyciężyła w kat. 64 kg ( trzecie miejsce w open). Trzecim mistrzem województwa lubelskiego młodzików został Błażej Borkowski, który złoty medal otrzymał za zwycięstwo w kat. 55 kg. Oliwia Markiewicz wywalczyła srebro w kat. 49 kg, Patrycja Domańska także była druga ale w kat. 59 kg. Jedyny brązowy krążek wywalczył Piotr Zachoszcz.