Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę 15 sierpnia w Charlejowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym seatem zderzył się z samochodem marki BMW, które później dachowało. Niestety kierujący BMW 19-latek doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

  W niedzielę 15 sierpnia po godzinie 19.30 dyżurny łukowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Charlejowie. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do zderzenia pojazdów, i że są dwie osoby ranne. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że kierujący samochodem marki Seat 55-letni mieszkaniec gminy Adamów, zderzył się z samochodem marki BMW, którym kierował 19-latek. Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna z BMW doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadku. Obrażeń ciała doznała również 18-letnia pasażerka tego auta. Karetką przewieziono ją do szpitala.

  Pracujący pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili wstępnie, że bezpośrednio przed zderzeniem aut, kierujący samochodem marki BMW wyprzedzał inny pojazd, a w tym czasie 55-latek wyjechał z posesji na jezdnię, gdzie doszło do zderzenia samochodów. Następnie BMW zjechało na pobocze, gdzie przewróciło się na dach. Policjanci ustalili, że kierujący seatem był trzeźwy. Mundurowi ustalili też, że 19-latek nie miał uprawnień do kierowania samochodem.

  Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora będą prowadzili śledztwo, w trakcie którego ustalą dokładne szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.