5 czerwca w Lublinie, w dniu, w którym odbędzie się Noc Kultury, po raz pierwszy ruszą zawody Power Active Challange. Uczestnicy zawodów w trójboju siłowym będą walczyć o 1500 złotych w trzyosobowym Power Teamie, które mogą przekazać na wskazany przez siebie cel charytatywny.

  Miano Power Teamu uzyskać mogą zorganizowane grupy znajomych, przyjaciół z pracy, a także przedstawiciele służb mundurowych. Udział w challangu mogą wziąć także osoby indywidualne, które walczyć będą o 250 złotych + puchar w kategorii men i women. Zawody rozpoczną się w niedzielę o godzinie 12.00 na Placu Zamkowym w Lublinie.

  Urządzenia, z którego będą mogli korzystać uczestnicy to m.in. martwy ciąg, przysiad ze sztangą zza karku, wyciskanie na klatkę.

Celem organizatora, Power Active Challange, jest pokazanie alternatywnych możliwości uprawiania sportu oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Chęć pomocy, doskonała atmosfera, rywalizacja oraz wewnętrzna integracja drużyn to wszystko czym organizatorzy chcą zachęcić do udziału w imprezie.

  W trakcie trwania całej imprezy będzie królował motyw „bohaterzy z komiksów”, prowadzone będą liczne konkursy, m.in. wyjątkowy strój dla specjalnego bohatera.

  Telewizja Master została patronem medialny tego wydarzenia i w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału. Liczymy na wspólną, dobrą zabawę.

Link do wydarzenia na Facebook’u:

https://www.facebook.com/events/161242165833456/

www.powerac.pl

Rejestracja uczestników:

https://docs.google.com/forms/d/18I_SdBM6DoyanlPZU0WOJzMRszPF4daMTDLkIHBBQ2Y/edit?usp=sharing