Zapraszamy Państwa na Wielkanocną emisję, która nadamy w niedzielę 4 kwietnia godzinie 10.00. Program będzie emitowany przez całą Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocy.

  W związku z tym, że ponownie wprowadzono lockdown, i odwołano wydarzenia jakie tradycyjnie odbywały się w okresie przedświątecznym, przygotowaliśmy dla Państwa swoisty powrót do przeszłości.

  W świątecznym programie pokażemy jak wyglądał Łuków 20, 30 i więcej lat temu i jakimi sprawami zajmowała się wówczas nasza telewizja. Zaprosimy również na cykl „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”. Mamy nadzieję, że taka powtórka sprzed prawie ćwierć wieku, spodoba się Państwu i odnajdziecie siebie i swoich znajomych na tych archiwalnych filmach.

  Zaprosimy również Państwa do obejrzenia IX Pokutnej Drogi Krzyżowej, która 20 lat temu przeszła ulicami naszego miasta. Przypomnimy także protest bezrobotnych, jaki 20 lat temu odbył się w Łukowie, próbę odłączenia się Stoczka Łukowskiego od naszego województwa, propozycję otwarcia oddziału KUL w Łukowie, początki Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” oraz przypomnimy jak wyglądało harcerstwo oraz Cech Rzemiosł Różnych 20 lat temu.

  Z naszego archiwum wyciągnęliśmy również koncerty łukowskich zespołów muzycznych oraz wiele innych ciekawostek sprzed prawie ćwierć wieku. „Perełką” będzie film sprzed 35 lat przedstawiający zimę i Wielkanoc w Szkole Podstawowej nr 2.

  W programie nie zabraknie też aktualnych informacji o tym, co dzieje się w Łukowie w czasie epidemii. Pokażemy m.in. mecz piłkarzy Orląt Łuków oraz nowe nabytki Bizona Jeleniec, powiemy o planie budowy bloku socjalnego przy ul. Żelechowskiej, przyjrzymy się planom remontów dróg w mieście oraz powiemy jak przebiega rewitalizacja terenu zalewu Zimna i przedstawimy ofertę szkół średnich prowadzonych przez powiat łukowski. Wrócimy też na Plac Narutowicza, na remont którego miasto otrzymało właśnie milion złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

  Zapraszamy na świąteczną emisję i życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkanocne, wiosennych nastrojów oraz ciepłej i radosnej atmosfery.