Od 12 lutego wznowi działalność kryta pływania „Delfinek”. Będzie też można pójść do Kina Łuków. Korzystanie z tych miejsc będzie się odbywać przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

  Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o poluzowaniu obostrzeń. Te łagodniejsze rozwiązania maja obowiązywać warunkowo na dwa tygodnie. W tym czasie będą mogły zacząć działać m.in. hotele, stoki, baseny, kina oraz otwarte boiska zewnętrzne, na które będzie mógł powrócić amatorski sport.

  12 lutego ruszy łukowska kryta pływalnia. Nie wiadomo jeszcze na jakich zasadach będzie działać. OSiR czeka na szczegółowe wytyczne, które powinny zostać określone w rozporządzeniu. Natomiast już wiemy, że w Kinie Łuków podczas seansu będzie mogła być zajęta połowa wszystkich miejsc. Przypomijmy, że od 1 lutego można już odwiedzać Galerię PROwizorium oraz muzea.

  Jak ogłosił na konferencji premier Mateusz Morawiecki nadal zamknięte będą siłownie, kluby fitness oraz lokale gastronomiczne. W restauracjach i barach będzie można kupować jedzenie tylko na wynos.