Oskar Siwek, najlepszy strzelec ŁKS Orlęta Łuków, odchodzi z naszej drużyny. Na wiosnę będzie grał w ekipie lidera IV ligi, Huraganie Międzyrzec.

  Piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków przygotowują się do rundy wiosennej. Podopieczni Dariusza Solnicy trenują na łukowskich obiektach. Wśród zawodników nie ma jednak Oskara Siwka, który w rundzie jesiennej strzelił 8 bramek i zaliczył 5 asyst. Ten lewonożny napastnik przeszedł do Huragana Międzyrzec. Co ciekawe, pierwszy mecz rundy wiosennej, nasi piłkarze rozegrają właśnie z liderem IV ligi.

  Orlęta Łuków zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli IV ligi. Nasza drużyna miała fatalny początek rozgrywek, dopiero po zmianie trenera „żółto-czerwoni” odżyli. Na 9 meczów wygraliśmy 5, zremisowaliśmy 2 i doznaliśmy zaledwie dwóch porażek, zdobyliśmy 17 punktów na 27 możliwych.

  Czy uda się awansować do czołowej szóstki, która będzie walczyć o awans do III ligi, czy też pozostaniemy w gronie ekip walczących o utrzymanie? Początek rozgrywek już 14 marca.