Jak wygląda praca w parlamencie w czasach pandemii? Co dalej z „Piątką dla zwierząt”? Co z nowelizacją kodeksu postępowania w sprawie wykroczeń? Co z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. ustawy aborcyjnej? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych poznacie Państwo oglądając wywiad jakiego Telewizji Master udzielił poseł Sławomir Skwarek.

  Podczas rozmowy z posłem Sławomirem Skwarkiem rozmawialiśmy m.in. o niedawnych protestach przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego oraz o protestach rolników. Pytaliśmy też co sądzi o buncie przedsiębiorców otwierających restauracje, hotele i siłownie. Poznaliśmy też  opinię posła o skuteczności „tarcz antykryzysowych”. Rozmawialiśmy także o planach wprowadzenia zmian w kodeksie postępowania w sprawie o wykroczenia, które mają doprowadzić do tego, że nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu.

  W wywiadzie poruszyliśmy też tematy lokalne. Pytaliśmy posła o plany przebudowy drogi 63 i budowy dużej obwodnicy Łukowa. Sławomir Skwarek przedstawił nam też swoją opinię co do planów modernizacji Placu Narutowicza.