Sezon konkursów kolędowych w pełni. Mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej odbywają się one on-line. Aktywnie uczestnicy w nich łukowska młoda wokalistka, Emilka Szcześniak. Jej sukcesami zainteresowała się TVP. Materiał jest do obejrzenia pod adresem https://lublin.tvp.pl/51894808/wielki-sukces-mlodej-wokalistki

  Ostatnio Emilka odniosła wiele cennych sukcesów na konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Jej ostatni występ na VI Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Łazy 2021 (woj. śląskie) docenił Robert Janowski, przyznając łukowiance pierwsze miejsce.

    Emilia Szcześniak w ostatnim czasie zdobyła: Grand Prix w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Świątecznej „Kolędowanie online” w Ozimku k/Opola; nagrodę główną na XXIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze Kolędowanie” w Rudzie Śląskiej; pierwsze miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Christmas League Talent” w Wilnie; pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Dzisiaj w Betlejem 2021” w Szczecinie; pierwsze miejsce w Konkursie Wokalnym „Śpiewajcie Aniołowie” w Rawie Mazowieckiej oraz drugie miejsce w VII Ogólnopolskim Festiwalu „Niebieskim światłem oświeceni” w Lubawie.

  Młoda wokalistka z Łukowa okazała się również bezkonkurencyjna na VI Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Łazy 2021 (woj. śląskie). Udział w nim wzięło około 200 wokalistów z całej Polski. Występ Emilii docenił przewodniczący jury, Robert Janowski.