28–latek z gminy Wojcieszków został przyłapany przez samozwańczą grupę łowców pedofilów. Pisał seksualnie do 11-latki. Kazał się masturbować. Umówił się na seks.

  Polska filia angielskiej grupy łowców pedofilii ECPU (Elusive Child Protection Unit) przyłapała 28-letniego mężczyznę, który umówił się z 11-letnią dziewczynką. Wcześniej rozmawiał z nią przez komunikator internetowy.

   Z nagrania dostępnego na youtube, wynika, że 28–latek chciał, aby 11–latka wysyłała mu swoje zdjęcia. Później, łowcy pedofilii ujawniają, że to nie dziecko pisało z mężczyzną, tylko osoba dorosła podszywała się pod 11-latkę. Tak działa grupa ECPU. Na koniec nagrania, na miejscu pojawia się policja, która legitymuje przyłapanego 28-latka.

   Rozmowy na czacie między mężczyzną a 11-latką trwały kilka tygodni i mężczyzna stopniowo przechodził na coraz bardziej seksualne tematy. Poza tym, zaproponował spotkanie z dzieckiem w wiadomym celu.

   Sprawą zajmuje się teraz prokuratura. Wobec 28–latka zastosowano dozór. Śledczy zabezpieczyli też jego komputer. Śledztwo prowadzone jest w kierunku tego, że kto za pośrednictwem internetu małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Mężczyzna przyznał się do winy.