W minioną sobotę na boisku w Łukowie rozegrany został mecz IV ligi ŁKS Orlęta Łuków kontra Bizon Jeleniec. W tych derbach powiatu łukowskiego lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali lokalnego rywala 3:1.

Pierwszą bramkę dla Orląt, już w 10 minucie meczu, zdobył kapitan zespołu Rafał Jaworski. Druga połowa rozpoczęła się od zdobycia przez gości wyrównującej bramki, a gra toczyła się przeważnie w środku pola. Jednak w 70 minucie w niegroźnej sytuacji, piłkę do swojej bramki skierował jeden z obrońców Bizona. Trzy minut później Oskar Siwek podwyższył na 3:1 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Warto podkreślić, że łukowianie od czasu objęcia zespołu przez Dariusza Solnicę zdobyły 14 punktów w ośmiu meczach. Gdy trenował naszych piłkarzy Robert Różański, w 10 meczach Orlęta zdobyły zaledwie 5 pkt. W najbliższą sobotę Orlęta jadą na ostatni jesienny mecz do Iskry Piotrowice.

Bizon Jeleniec doznał siódmej porażki z rzędu i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 11 punktami. W ostatniej jesiennej kolejce, na boisku w Łukowie Bizon podejmie ostatni w tabeli Start Krasnystaw.