Piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków przegrali na własnym boisku z Włodawianką Włodawa 0:2. Drugi przedstawiciel naszego powiatu, Bizon Jeleniec, przywiózł jeden punkt z Łęcznej.

Orlęta już w pierwszej minucie straciły gola, co ustawiło cały mecz. Goście z Włodawy kontrolowali grę, stwarzając sobie jeszcze kilka sytuacji do strzelenia gola. W drugiej połowie Włodawianka podwyższyła prowadzenie. Pewny swego zespół gości pozwolił sobie nawet pod koniec meczu na wprowadzenie do gry 51-letniego grającego trenera Mirosława Kosowskiego.

ŁKS Orlęta Łuków zajmują obecnie 10 miejsce w tabeli. Liderem jest Huragan Międzyrzec przed Powiślakiem Końskowola.

Piłkarze Bizona Jeleniec pojechali na mecz do Łęcznej, gdzie zremisowali z rezerwami Górnika 1:1. Gola dla naszej ekipy strzelił z rzutu karnego Michał Bowtina. Podopieczni Rafała Borysiuka zajmują  w tabeli siódmą pozycję.

W sobotę 5 września na łukowskim stadionie rozegrane zostaną derby powiatu łukowskiego. Początek meczu Bizon – Orlęta o godzinie 16:00.