Łukowski Ośrodek Kultury oraz Impresariat Artystyczny Stacja Art zapraszają na bardzo zabawną i zadziwiająco piękną komedię teatralną „Żona do adopcji”. Spektakl odbędzie się 18 września o godz. 18:00 w ŁOK.

  „Żona do adopcji” to znakomita sztuka teatralna w doborowej obsadzie: Olga Borys, Jakub Wons i Marek Pituch.

  Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online na stronach https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/ona-do-adopcji-36020/418711-bilety-na-spektakl i https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51643/%C5%81uk%C3%B3w/%C5%BBona+do+adopcji

  Spektakl opowiada historię Adama. W jego życiu wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!!!