Bizon Jeleniec przegrał z Lublinianką Lublin 2:3, zaś Orlęta Łuków zremisowały z Lutnią Piszczac 2:2.

W meczu rozegranym na łukowskim stadionie, Bizon Jeleniec uległ Lubliniance 2:3. W meczu tym sędzia podyktował trzy rzuty karne oraz pokazał 11 żółtych kartek. Po zawodach czerwoną kartkę otrzymał trener Rafał Borysiuk, który nie mógł pogodzić się z decyzjami sędziów.

Pierwsza bramka dla Bizona padła po akcji Kamila Boguckiego, którą „samobójem” obrońca Lublinianki. Tuż przed przerwą goście wyrównali. W drugiej połowie sędzia podyktował trzy rzuty karne. Jeden dla gospodarzy wykorzystał Olek, a dwie jedenastki dla piłkarzy z Lublina skutecznie egzekwował Dzyr.

Piłkarze Orląt Łuków grali na wyjeździe z Lutnią Piszczac. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Pod koniec meczu groźnej kontuzji doznał napastnik Orląt, Oskar Siwek, który zderzył się głową z rywalem. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala w Białej Podlaskiej. Z informacji przekazanych nam przez trenera Roberta Różańskiego, Oskar już opuścił szpital i być może będzie gotowy do gry już w następnym meczu.