Czwarta kolejka piłkarskiej IV ligi okazała się pechowa dla obu drużyn z powiatu łukowskiego. Orlęta Łuków przegrały na własnym boisku ze Spartą Rejowiec 0:1, zaś Bizon Jeleniec uległ w Międzyrzecu Huraganowi 2:0.

  Łukowscy kibice liczyli na łatwe zwycięstwo naszej drużyny. Do naszego miasta przyjeżdżała najsłabsza drużyna ligi, która przegrała wszystkie dotychczasowe mecze, nie strzelając żadnego gola. Niestety podopieczni trenera Roberta Różańskiego rozegrali bardzo słaby mecz. Przyjezdni mieli kilka groźnych sytuacji, z których wykorzystali jedną i mecz zakończył się nieoczekiwanym zwycięstwem Sparty.

  Również Bizon Jeleniec poniósł porażkę. Nasza drużyna grała z bardzo mocnym Huraganem Międzyrzec. Mimo ambitnej postawy nie udało się zdobyć punktów, jednak porażka 0:2 nie przynosi wstydu podopiecznym Rafała Borysiuka.

  Już za tydzień nasze drużyny będą miały możliwość do rehabilitacji. Orlęta Łuków zagrają w niedzielę z Lutnią Piszczac, zaś Bizon na boisku w Łukowie podejmie w sobotę (godz. 12) Lubliniankę Lublin.