Radio ESKA zorganizowało wokalny konkurs dla młodych artystów „Talentobranie 2020”. Wśród osób, które przeszły kolejny etap konkursu są dwie łukowianki, Klaudia Borejko i Alicja Dziurdziak.

   Konkurs zaczyna się w internecie, aby następnie poprzez studio, spotkania z influencerami i transmisje na żywo móc znaleźć się na prawdziwej scenie wśród publiczności. Młode talenty wokalne od kilku tygodni rywalizują śpiewając największe hity polskiego i zagranicznego rynku.  Nagrodą jest potężna trampolina do kariery.

  10 sierpnia rozpoczął się trzeci etap konkursu, w którym na placu boju zostali najlepsi z najlepszych – łącznie 35 uczestników. Wśród nich Klaudia Borejko i Alicja Dziurdziak.

  Głosy można oddawać codziennie do 21 sierpnia na stronie www.eska.pl oraz www.talentobranie.pl. Do czwartego etapu awansuje 20 rozśpiewanych osób.

  Link do głosowania: https://www.eska.pl/news/talentobranie-2020-glosowanie-wybierz-najlepsze-glosy-aa-ZwoH-a7dk-rpE3.html?fbclid=IwAR3kcpCzwbhcgTJAA5jOgR-EVFuUdKNRwfOyqh5av_BBaK_gsZy-5OhYbtE